Yeni Haberler
recent

Ziraat Bankası Yurtdışı Para Transferi Masrafları

Ziraat Bankası Yurtdışı Para Transfer Komisyon ve Masrafları
Yurtdışı ile para transferi yapmak isteyen kişiler, bankalarımızın yurtdışına havale ve eft ücretlerinde kesilecek masraf ve komisyonlara dikkat etmesi gerekir. Ülkemizde bankaların yurtdışına para gönderme ve çekme işlemleri için belirlediği masraflar birbirinden farklıdır. Bu yazımızda Ziraat Bankası'nın yurtdışı para transferi ücretlerini inceleyeceğiz.

Ziraat Bankasının yurtdışında birçok şubesi bulunmaktadır. Hatta ülkemizde bankalar arasında en çok yabancı şubesi olan bankadır. Kamu bankası olmasının yanında para transfer ücretleri de düşüktür.

Ziraat Bankası Western Union ile işbirliği ile yurt dışına herhangi bir bankaya para işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlar. Western Union ile para transferlerinde Dolar veya Euro cinsinden kesilen masraflar da değişmektedir.

İşte Ziraat Bankası'nın Yurt Dışı Para Transfer Ücretleri;Ziraat Bankası'nda 7.000 Dolar ve üstü yurt dışı para transferlerinde 305 Dolar masraf alınıyor. Euro cinsinden ise 4.500 € ve üzerinde ise 220 € masraf kesilmektedir. 
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.