Yeni Haberler
recent

Teb Bankası Kredi Yapılandırma Telefon Numarası

TEB Bankası Borç Yapılandırma Servisi Telefon Numarası
Teb bankasından aldığınız kredilerinizi yapılandırmak istiyorsanız, bankanıza borç yapılandırma başvurusu yapmanız gerekmektedir. Fakat bazı durumlarda şubeye gitmeden telefon bankacılığı ile kredi yapılandırma servisi numarasına bağlanarak kredinizle ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz.
teb bankası kredi yapılandırma

Kredi yapılandırma yapmanız için kredi kartı veya kredinizi ödeyememiş olmanız gerekmektedir. Önemli bir noktaya değinmek gerekirse kredi yapılandırma işlemi bankanızın insiyatifine kaldığını bilmeniz gerekmektedir. Kredi kartı borcu taksitlendirmesi veya kredi yapılandırması hakkında bilgileri Teb Bankası telefon bankacılığından alabilirsiniz.

Teb Bankası telefon bankacılığından tahsilat merkezi telefon numarasını ve kredi yapılandırma numaraları ise 0850 200 0 666.

Telefon bankacılığına bağlanarak kredi bölümünden müşteri temsilcisine bağlanarak kredi yapılandırma hakkında işlem yapabilmektesiniz.

Ayrıca Teb bankasının önce müşteri hattı ile şikayet ve dileklerinizi anında değerlendirmeye alınan bir servisidir. 4700 numarasına Sms yoluyla şikayetinizi belirtebilirsiniz.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.