Yeni Haberler
recent

Teb Bankası Cetelem Müşteri Hizmetleri Telefon Bağlanma

Teb Cetelem Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ve Telefon Numarası
Teb Cetelem Kredi kullanmak isteyen kişilere kolaylık sağlayan, araba kredisi için müşterilerine bir çok kolaylık sağlayan bir Teb Bankası hizmetidir.
teb cetelem müşteri no

Fakat bazı durumlarda kredi kullandığımız banka hangisi olursa olsun kısa süreli durumlarda müşteri temsilcisine bağlanmak ve yardım almak isteriz. Bu yüzden bu yazımızda Teb Bankasının hizmeti olan Cetelem için müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceğiniz telefon numaralarını sizinle paylaşacağız.

Teb Cetelem Nedir?
İlk olarak Teb Cetelem'den bahsetmek gerekirse, Cetelem'in uyguladığı tek noktadan hizmet modeli ile Teb müşterileri otomobillerini satın aldıkları noktada kredi kullanabilmektedirler.

Kredi başvurusunda zaman kaybetmek istemeyenler Cetelem ile nüfus cüzdanı ve adres bilgileri ile kredi kullanabilirler.

Teb Cetelem ile kredi başvurusunda kefile de gerek yoktur. Ayrıca hızlı bir şekilde araç kredisine başvurmak isteyenler için iyi bir kredi hizmetidir.

Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sunan Teb Cetelem'de ara ödemeler de yapabilirsiniz.

Bunun dışında Teb Cetelem müşteri hizmetlerine direk bağlanarak yardım almak isteyen kişiler 0216 645 54 54 numaralı telefonlarla müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve sorunlarını çözebilirler.

Ayrıca Teb Cetelem kredilerini erken kapatmak isteyenler verdiğimiz müşteri hizmetleri numarası ile yardım alabilir veya erken kredi kapatma formunu doldurup 0216 636 39 61 faks numarasına fakslayabilirler.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.