Yeni Haberler
recent

Geleneksel Bayram Kredisi Başvurusu 2017

Bankaların 2017'deki En Uygun Bayram Kredileri ve Başvurusu
iş bankası ve akbank bayram kredisi 2017

Ramazan Bayramı'na çok az bir süre kala bankalar da bayrama özel faizlerle kredi vermeye başladı. Özellikle bazı bankalar bayram zamanlarında alınan kredilere daha düşük faiz vererek müşterilerin daha yoğun kredi kullanmalarını sağlayabiliyor. Bazı bankalar ise bayram kredisi için özel bir kampanya başlatmayabiliyor.

İş Bankası 2017 Ramazan Bayramına özel geleneksel kredi kampanyasına bu yıl da devam ediyor. İş Bankası bayrama özel faiz seçenekleri ile kredi paketleri sunuyor.

İş Bankası'nın 2017 bayram kredisi faizlerine bakacak olursak; 50 Bin TL ve üzeri meblağlarda 48 ay vadeli ihtiyaç kredilerinde yüzde 1,25 faiz oranı uyguluyor.

Bunun dışında Akbank, Ziraat Bankası ve Garanti Bankası da bayrama özel kredi kampanyalarına başladı. Birçok banka bayramda çok farklı faiz oranı vermemektedir. Yani bankalar arasında faiz oranları farkı çok yoktur. Faiz farkları olsa bile kredi masrafları arasındaki fark da aynı olacağından en uygun bayram kredisini arayıp bulmak yerine maaşınızı aldığını bankadan bayram kredinizi almak belki de en mantıklısı olabilir.

Bu yüzden bayram kredisi çekmek isteyen kişiler ilk olarak maaşını aldığı bankanın bayram kredisi için faiz oranına ve kredi dosya masraflarına bakmalı ve ondan sonra bayram kredisine başvurma kararı vermelidir.

Küçük tutarlarda kredi çekmek isteyenler için ise Yapı Kredi Bankası da 10 Bin TL bayram kredisini düşünebilir. Günde 10 TL'ye bayram kredisi kampanyası ile kredi veren Yapı Kredi Bankası 48 ay vadeli olarak verdiği 10 Bin TL kredi, 4 yıl sonunda kredi geri ödemesi olarak toplam 14 Bin 390 TL olarak geri ödeniyor.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.