Yeni Haberler
recent

İş Bankası İsim ve Cep Telefonuna Havale Nasıl Yapılır?

İş Bankası'ndan İsme ve Cebe Havale-Para Gönderme Nasıl Yapılır?
İş Bankası müşterisi değil iseniz cep telefonuna veya isme havale yapabilir ve para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz para İş Bankası Atmlerinden kolayca çekilebilir.
iş banaksı isme havale nasıl yapılır

Kartsız işlemler seçeneğinden İş Bankası Atmleri yoluyla para gönderebilmektesiniz. İsme para göndermenin en avantajlı ve mantıklı yolu ise parayı gönderdiğiniz kişinin de İş Bankası müşterisi olmasına gerek yoktur. Yani isme veya cep telefonuna havale yaptınız zaman arada bir hesap yoktur. Yani parayı gönderen ve çeken kişilerin İş Bankası hesaplarının olmasına gerek yoktur.

İş Bankası Atmlerinde İsme para göndermek için ilk olarak kartsız işlemler menüsüne girmek ve para gönderme kısmına girmek. Daha sonra ise Para yatırma kısmından İlk olarak T.C kimlik numaranızı girmeniz gerekir. Cep telefonu numaranız girin.

Ardından havale yapacağınız kişinin T.C numarasını ve cep telefonunu girin. Havale yapacağınız tutarı girin ve İş Bankası para transferini cep telefonu veya isme gerçekleştirmiş olun.

Kartsız olarak gerçekleştireceğiniz bu işlem ile İş Bankası müşterisi olmasanız bile kolayca Atm'den isme para yollayabilirsiniz. İş Bankasından bu şekilde yapabileceğiniz para transferlerinde 10 TL gibi bir kesinti olmaktadır.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.