Yeni Haberler
recent

VakıfBank Ertelemeli Kredi Nasıl Alınır?

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli Kredi
Ödeme güçlüğü çekenler için bankaların çıkarmış olduğu ertelemeli kredi fırsatı veren bankalar arasında Vakıfbank da bulunuyor. 
ertelemeli kredi veren bankalar

Bankaların birçoğu ertelemeli kredi vermekle beraber bazıları 6 ay, bazıları ise 3 ay ertelemeli kredi verebilmektedir. Vatandaşların ödeme güçlüğü yaşamaları durumunda ya da ödeme planını kredilerini aldıktan 3 ay sonrasında düzenlemek isteniyorsa ertelemeli kredi almayı tercih etmelidirler.

Ertelemeli kredilerin faiz oranları diğer ihtiyaç kredilerine oranla daha yüksektir. Bunun nedeni ertelemeli krediler 36 yerine 33 ay üzerinden hesaplanır ve kredi taksitleriniz 33 aya göre düzenlenir.

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında Akbank, Finansbank, Vakıfbank, Teb Bankası ve Vakıfbank en çok tercih edilen bankalar arasında bulunuyor.

Fakat diğer kredi türlerinde olduğu gibi ertelemeli kredilerde de faiz oranlarına dikkat etmek gerekmektedir. Faiz oranları diğer kredi türlerine nazaran daha yüksek olmasına rağmen bankalar arasında da faiz oranları değişmektedir.

Bu yüzden ertelemeli kredilerde oluşacak masrafları ve faiz oranlarını karşılaştırarak size en uygun krediyi seçmelisiniz.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.