Yeni Haberler
recent

Ecopayz Para Yatırma Sorunu ve Çözümü

Ecopayz Para Yatıramıyorum Sorununa Çözüm
Ecopayz ile para yatırma ve komisyonsuz para yatırma yöntemlerini ele alacağımız yazımızda yapacağınız işlemleri sıraladık.

İlk olarak Ecopayz oldukça güvenilir, kullanıcı dostu ödeme sistemlerinin genelinin olduğu bir platform. Yurtdışı sitelerine kolaylıkla para yatırıp çekebilirsiniz. Ecopayz'in resmi sitesine giderek karşınıza çıkan formu doldurarak ecoaccount hesabı açmalısınız. Bunun ardından kolaylıkla para çekme ve para yatırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Bunun ardından ayrıca ecoCard başvurusunu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Ecocard ve EcoAcount hesabıyla yurt içi ve yurt dışından kolaylıkla para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi komisyonsuz Ecopayz ile para yatırma işleminin nasıl yapılacağını açıklayalım.

1. Ecopayz üyesi olup Ecocard'ınız eline geçtikten sonra resmi siteye giriyorsunuz.

2. Oturum açıp giriş yaptıktan sonra sol tarafta bulunan para yatırma kısmına tıklıyoruz.
ecopayz para yatırma sorunu ve çözümü

3. Daha sonra kesinti olmaması için Yerel bankaya para yatırma kısmına geliyoruz.

4. Yatıracağınız tutarı girip devama basıyoruz.

5. Ardından hangi bankayı kullanıyorsanız o bankayı seçip Gönder'e basıyoruz.
ecopayz hangi bankalar

6. Ecopayz'e havale edeceğimiz Inpay firmasının bilgileri resimdeki olacak şekilde kalacak. İşlem referansı adlı tek kullanımlık kodunu kopyalıyoruz.
ecopayz ödeme kanıtı

7. Daha sonra bankanızın mobil uygulamasını indirerek, mobil şube ile işlemleri yapıyoruz. Bu şekilde kesinti ve komisyon ödemeyeceğiz. Mobil banka şubesinden Inpay'in havale bilgilerini giriyoruz ve açıklama kısmına yukarıda kopyaladığımız tek kullanımlık kodu giriyoruz.

8. İşlem bu kadar. Paranızın yatması için internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. Paranın hesaba geçmesi için belli bir sürenin geçmesi gerekiyor ama bu süre Inpay editörlerine bağlı. Onlar onay verdikten sonra para transferi gerçekleşecektir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.