Yeni Haberler
recent

Akbank Yurtdışı Para Transferi Ücreti

Akbank Yurtdışına Para Yollama ve Alma İşlemleri Ücretleri
Pek çok kişi bankaların yurtdışı para transferi ücretlerini para gönderme ve alma işlemi sırasında öğreniyor. Akbank yurtdışına para transferi ücretleri ise farklılık göstermektedir.
akbank para transferi

Western Union ile dünya genelinde dakikalar içinde para gönderme ve alma işlemlerini yapabilirsiniz. Kolay bir şekilde Western Union ile yurtdışına para transferi yapabilmektesiniz. Siz de eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank aracılığıyla yurtdışına para gönderebilmektesiniz. Aynı zamanda para da alabilirsiniz. Paranızı Akbank ATM'lerinden kolayca çekebilirsiniz.

Akbank'da yurtdışı para transferi işlemini haftaiçi 09:00-17:00 arasında yapabilirler. Hafta sonunda ise hafta sonu açık olan Akbank şubelerinden de yapabilirsiniz. Bunun haricinde Akbank ATM'lerinden ve Akbank Direkt ile her an her saat yurtdışı para transferi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Western Union oldukça güvenilir bir sistemdir. Para transferinde Para transferi kontrol numarası ile işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.

Akbank'da yurtdışı para gönderiminde standart ülkeye göre belirlenen para transfer bedelinin haricinde farklı bir ücret ödemezsiniz. Ayrıca para alma işlemini ücretsiz yapabilirsiniz.

TL, Euro ve Dolar cinsinden paranızı gönderebilirsiniz. Yurtdışı para transferi ücretleri gönderdiğiniz paranın tutarına göre değişmektedir. 

Buna göre 1000-1500 TL arasındaki bir gönderim için 95 TL ücret alınmaktadır. 1500-2000 TL gönderim için 105 TL, 2000-3000 TL gönderimleriniz için 125 TL ücret alınmaktadır. her 500 TL'lik artışla 3000 TL'nin üzerindeki transferlerde ise 25 TL'lik artışla para transfer ücretlerini hesaplayabilirsiniz.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.