Yeni Haberler
recent

Ziraat Bankası 72 Ay Kredi Yapılandırma Desteği

Ziraat Bankası 72 Ay Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Kredisini yapılandırmak isteyen kişilerin yeni çıkan düzenleme ve fırsat ile borcunu ödeyemedikleri kredilerini yapılandırma fırsatından yararlanın. Ziraat Bankası ile kredilerinizi avantajlı faiz oranları ile yeniden yapılandırın.
kredi ve kredi kartı yapılandırma

Ziraat bankasından kredisini yapılandırmak isteyen kişiler ilk olarak bazı şartları yerine getirmiş, koşulları sağlamış olması gerekmektedir. Buna göre bu sağlanması gereken koşullar kredi veya kredi kartı borcunu 90 günden fazla geciktirmemiş olmak, Kredi kartı ve kredi borcunuzun takibe alınmamış olması gerekmektedir.

Ziraat Bankasından kullandığınız ihtiyaç kredisini 72 ay yapılandırmak isteyen kişiler ilk olarak yapılandırma sonrası alınacak olan kesintilere dikkat edilmesi çok önemli bir etkiye sahiptir.

Ayrıca 72 ay kredi yapılandırma işlemi Ziraat Bankasında şuanda süre sınırlaması getirmemiştir. Buna göre istediğiniz zaman ödeyemediğiniz krediyi Ziraat Bankasına giderek tekrardan yapılandırabilirsiniz.

Ziraat bankasından 72 ay kredi yapılandırma işlemi yerine dileyen kimseler yeni bir kredi çekerek mevcut kredilerini kapatmayı düşünebilirler. 72 ay vadeli kredi yapılandırmasında oluşacak masraflar ve vade sayısından dolayı yüksek kredi geri ödeme tutarı göz önüne alınabilir.

Eğer kredi notunuz yeterince yüksekse ve yasal takibe girmemiş iseniz Ziraat Bankasından veya diğer bankalardan yeni kredi çekerek kredi borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu iki seçenek arasında karar verebilmek için kredi masraflarını karşılaştırmak gereklidir.

Tüm sorunlarınızı bize yorumlardan veya iletişim bölümünden yazabilirsiniz.


Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.