Yeni Haberler
recent

TEB Bankası Sms ile Kredi Başvurusu

TEB Bankası Sms ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
TEB bankasının da diğer tüm bankalarda olduğu gibi sms ile kredi başvurusu yapabilme imkanı bulunmaktadır. TEB bankasına kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı 4466'ya yollayarak kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Fakat sms ile kredi başvurusu yapmak bazı durumlarda sizin kredi alma şansınızı azaltabilmektedir.
teb bankası kredi kartı başvurusu

İlk olarak sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilerin devlet memuru olması kredi almalarını daha da kolaylaştırmaktadır. Fakat özel sektörde çalışan ve maaşı değişiklik gösteren kişilerin sms yerine direk banka şubelerinden kredi başvurusu yapmaları çok daha avantajlı olmaktadır.

Ayrıca TEB bankası kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler kredi miktarını ve kredi başvuru değerlendirmesinin olumlu sonuçlanması için varsa ek gelirlerini belgeleyebilmeleri onlar adına oldukça mantıklı bir davranış olacaktır.

Bankalar sizin ek gelirinizin olduğunu anladıklarında kredi almak isteyen müşterilerine daha yüksek miktarda kredi sağlayabilmektedirler.

TEB Bankasının da müşterilerine sunduğu avantajlı krediler mevcut. Bunlar arasında TEB Pratik kredi oldukça avantajlı ve düşük faizli kredi tipidir. İhtiyaç kredisi adı altında TEB Bankası tarafından verilen bu ihtiyaç kredisine başvurmak için 4466'a TC kimlik numaranızı göndermeniz kredi başvurusu yapmanız için yeterlidir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.