Yeni Haberler
recent

İş Bankası Borç Yapılandırma Telefon Numarası

İş Bankası Kredi Yapılandırma Servisi Hattı
Birçok banka gibi İş Bankasının da kredi yapılandırma ve borç yapılandırma servisleri bulunmaktadır. Yani telefon numarası ile iletişime geçmek isteyenler, her bankada olduğu gibi İş Bankasından da bu işlemi yapabilmektedir.
iş bankası borç telefon no

Kredi kartı veya kredi borcunu yapılandırmak isteyen kişiler İş Bankası tahsilat servisi telefon numarasına bağlanarak bu işlemi yapmalarının yanı sıra, bazı durumlarda örnek olarak kara listede olan veya kredi kartı borcu yüzünden yasal takibe alınan müşteriler telefondan ziyade İş bankası şubelerine gelerek yeniden yapılandırma isteklerini belirtmeleri çok daha yerinde olmaktadır.

Kredi notu düşük olan İş Bankası müşterileri veya kara listede olan kişiler kredi çekmekte veya kredi yapılandırmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Bu durumda kredi almaları imkansıza yakın olsa da bazı durumlarda mal varlığı göstermek veya ipotek göstermek gibi durumlar da işe yaramamaktadır. İş Bankası şubelerine gelerek kredi yapılandırma veya borç yapılandırma isteklerini belirtebilirler.

İş Bankası kredi ile ilgili işlem yapmak isteyen müşteriler 0850 724 0 724 numaralı telefonlardan kredi bölümüne bağlanarak sorunlarına çözüm arayabilirler fakat İş Bankası şubelerinde kredi yapılandırma isteklerini belirtmeleri kredi notu düşük olanlar için daha mantıklı bir yol olarak önümüzde durmaktadır.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.