Yeni Haberler
recent

Akbank Kredi Yapılandırma Telefon Numarası

Akbank Borç Yapılandırma Telefon Numarası - İletişim
Her bankada olduğu gibi Akbank'da da tahsilat servisi bulunmaktadır. Bunun dışında bir çok müşteri kredi yapılandırma işlemini, borç yapılandırma işlemini telefon şubesiden yapmak istiyor. Peki telefon şubesinden iletişim ile Akbank'da kredi-borç yapılandırmayı nasıl yapabiliriz?
akbank borç takip

İlk olarak zor durumda olan kişiler kredi veya kredi kartı borcu yapılandırma işlemini yapmak isteyen kişiler bankaların telefon şubesinden de bir çok işlemi yapabilmektedir. Fakat bazı evrak zorunluluğu gereken işlemler maalesef telefon şubesinden yapılamamaktadır.

Akbank'da telefon şubesinden bir çok işlem yapıldığını belirtmiştik. Bunlar arasında kredi kartı limit yükseltme, Eft, havale, virman, müşteri no öğrenme, kredi kartı başvurusu, kredi başvurusu gibi işlemler yapılabilmektedir. 

Kredi yapılandırması için müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen kişiler kredi borcu yapılandırma işlemi için Akbank'da 444 25 25 - 0850 222 25 25 numaralı telefonlardan Akbank müşterileri kredi kartı veya kredi borcu için müşteri temsilcilerine ulaşabilmektedirler.

Akbank kredi yapılandırma servisi dışında borç takip servisi de bulunmaktadır. Bu servisler tüm bankalarda bulunmaktadır ve örnek olarak yasal takibe, idari takibe düşmeleri durumunda Akbank'ın yasal takip servisinden aranırsınız ve size borcunuz ile ilgili yapılandırma seçenekleri sunulmaktadır.

Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.