Yeni Haberler
recent

Akbank Kredi Kartı Hesap Kesim Tarihi Değiştirme

Akbank Axess Hesap Kesim Tarihi Nasıl Değiştirilir?
Birçok kişi kredi kartını ödeme sorunu yaşaması veya farklı sebeplerden değiştirmek istiyor. Akbank hesap özeti tarihi değiştirme hakkındaki yazımızda Akbank'ın en çok kullanılan kredi kartı olan Axess kredi kartı hesap özeti ekstresi öğrenme ve hesap kesim tarihini değiştirmeyi ele alacağız. Bunun yanında kredi kartı kullanımını azaltmak ve faiz ödememek için her ay kalan borcunuzu tamamen ödemeli ve mümkünse kredi kartı kullanımınızı bitirmelisiniz.


akbank axess hesap kesim

Kredi kartı kullanan bir çok kişi bazı zamanlarda ödeme zorluğu çektiğinden veya bazı farklı durumlardan kaynaklı hesap kesim tarihini değiştirmek istiyor. Peki kredi kartlarında hesap kesim tarihi nasıl değiştirilir?

Kredi kartınızın hesap kesim tarihini yılda sadece 2 kez değiştirebilmektesiniz. Bunun nedeni kredi kartı hesap kesim tarihi gelmeden önce Akbank müşteri hizmetlerini arayarak hesap kesim tarihinizi bir sonraki ayın farklı bir gününe değiştirebilmenizdir. Bu şekilde bir ay kredi kartınızın borcunu ödememiş olursunuz. Bu da pek çok kişinin bu sistemi manipüle etmesine sebep olabilir. İşte bu yüzden yılda 2 defa Akbank Axess hesap kesim tarihinizi değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Akbank'da ve diğer bankalarda da hesap kesim tarihinizi ardı ardına değiştirememektesiniz. Aradan bir hesap ekstre zamanı geçmesi gerekmektedir. Bu şekilde bir ay ara ile yıllık 2 defalık hakkınızı kullanabilirsiniz.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.