Yeni Haberler
recent

72 Ay Kredi ve Kredi Kartı Yapılandırma Vakıfbank

Vakıfbank'da Kredi ve Kredi Kartı Borcu Yapılandırma
Vakıfbank müşterileri de vakıfbank'da kredi kartı ve kredi borçlarını kapatmak için 72 ay vadeli kredi yapılandırması kapsamında yeniden yapılandırma yapabilirler.
vakıfbank 72 ay kredi yapılandırma

72 ay kredi yapılandırma işlemi getirilen yeni düzenleme ile ödeme zorluğu çekenlere nefes aldırdı diyebiliriz. Fakat tabiki 72 ay kredi yapılandırma işlemini herkes yapamamakta. 

72 ay kredi yapılandırma işleminin bir süresi olmamasına rağmen yeniden yapılandırma işlemini ihtiyaç kredileri için kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir.

Kredi notunuzun iyi olmasından kasıt 72 ay kredi yapılandırma yapmak isteyenlerin sağlaması gereken şartlar arasında kişilerin son dönemde kredi notlarında önemli bir düşüş yaşamamış olmaları gerekmektedir.

Bunun dışında 72 ay kredi yapılandırma işlemi yapabilmek için kredi veya kredi kartı borcunuzdan dolayı yasal takibe girmemiş olmanız gerekmektedir. Bu aslında sizin 72 ay kredi yapılandırma yapabilmeniz için en önemli esas olduğu anlamına gelmektedir.

Eğer kredinizi ödemekte güçlük yaşıyorsanız ve Vakıfbank müşterisi iseniz en yakın Vakıfbank şubesine giderek 72 ay kredi yapılandırması başvurusu yapmanız gerekmektedir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.