Yeni Haberler
recent

Risk Almadan Para Kazanabileceğiniz Fikirler

risk-almadan-para-kazanabileceğiniz-fikirler
Risk almadan para kazanabileceğiniz fikirlerini araştırdığımız yazımızda hızlı ve kolay biçimde para kazanabilirsiniz. Sermayesiz olarak para kazandığınız bu yöntemlerde yüksek gelirler beklenmemelidir. Ek gelir olarak tercih edebileceğiniz bu yöntemler ile 400-500 TL arasında ek kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınıza bağlı olarak denenmemiş para kazanma yöntemleri bulabilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz. Sermayeniz mevcut ise farklı para kazanma fikirleri ile yeni yatırımlar yapabilir ve kazancınıza kazanç katabilirsiniz. 

Kazançlı çıkmak için almanız gereken 5 franchise seçeneği adlı makalemizden sermayenizi değerlendirme fırsatlarına göz atabilirsiniz.

Risk almadan uygulayabileceğiniz para kazanma yöntemleri;

1. Blog açarak para kazanabilirsiniz
Ücretsiz blog servislerini kullanarak kişisel web sitenizi oluşturabilir ve içeriğiniz ile para kazanabilirsiniz. Genel olarak yüksek meblağlar kazanmak kolay olmasa da kişisel blogunuza reklam alarak gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntemle nasıl kazanç elde edeceğinizi blogdan para kazanmak adlı makaleden daha detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

2. Mail okuyarak para kazanılır mı?
Mail okuyarak para kazanma konusu son dönemde insanların özellikle araştırdıkları konulardan birisi olarak dikkat çekiyor. Daha önceki zamanlarda bu şekilde para kazanan kişiler olsa da 2015 yılında çıkarılan kanundaki mevzuatın uygulanmasındaki aksaklıklarla birlikte para kazanmak çok zor hale gelmiştir. Bu yöntemle para kazanabilmeniz şuanda mümkün değildir.

3. Müzik dinleyerek para kazanın
İnternetten para kazanma yöntemleri arasında en eğlencelileri arasında olan müzik dinleyerek gelir elde etme yöntemi ile dinlediğiniz her şarkı için 10 Cent kazanacaksınız. Yani gün içerisinde 10 şarkı dinlediğinizde 1 Dolar kazanacaksınız. Referans sisteminin de mevcut olduğu müzik dinleme sitelerinden buna benzer uygulamalara ulaşabilirsiniz.

4. Sosyal takipçi ile gelir elde edin
Sosyal medya hesabınızdan da para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Eğer yüksek etkileşimli ve takipçili bir sosyal medya hesabınız varsa sizde sayfanıza satış ortaklığı sistemiyle reklam alabilir ve bu reklamlardan para kazanabilirsiniz.

5. İnternetten proje ve ödev hazırlayarak para kazan
Evimizde oturduğumuz yerden para kazanabileceğimiz yöntemlerden biri de ödev ve proje hazırlayarak kazanç sağlamaktır. Ödev ve projelerine yardımcı arayan bir çok kişi bulunuyor. Siz de uzmanı olduğunuz konularda proje ve ödev hazırlayarak para kazanabilirsiniz.

Az sermaye ile 7 karlı iş fikri adlı makalemiz ile küçük meblağlarla kazanç getiren iş fikirleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.


Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.