Yeni Haberler
recent

Bankaların Bayram Kredisi Kampanyaları Hız Kazanıyor

Bayram kredisi kampanyaları
Bankaların bayram kredisi kampanyaları hız kazanıyor. Ramazan ayına girmemizle birlikte bankalar ihtiyaç kredisi paketi içinde bulunan bayram kredilerini avantajlı faiz oranlarıyla kullanıma sunuyor.

Her bankanın bayram kredisi limiti değişse de krediler 5 Bin TL ile 50 Bin TL arasında değişiyor. 12-24 ve 36 ay vade fırsatları bulunan bayram kredisi için düşük faiz oranlarından faydalanmalısınız. 

İhtiyaç kredisi statüsünde bulunan bayram kredisi almak isteyen kişiler ilk olarak kredi hesaplaması yapmalı ve bankaların kredilerinin faiz oranlarını, masraflarını karşılaştırarak en uygun bayram kredisini bulmalı ve kararını buna göre vermelidir.

Bankaların bayram kredileri arasında İş Bankası kampanyasında 50 Bin TL-5 Bin TL arasında kredi vermektedir. 12, 24, 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz İş Bankası bayram kredisinin faiz oranları tercih ettiğiniz vade seçeneğine göre değişmektedir. 12 Temmuz’a kadar İş Bankası’nın kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Denizbank da uygun bayram kredisi veren bankalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Denizbank bayram kredisi 55 Bin TL ile 5 Bin TL olarak değişmekle beraber siz de “kredi kullanmak istiyorum” diyorsanız bayramdaki fırsatlardan faydalanmalı ve kredi maliyetinin normal dönemlerde daha yüksek olan kredileri daha avantajlı maliyet oranları ile kullanmalısınız.

Yapı kredi bayram kredisinde ise 50 Bin TL ile 3 Bin TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. 12, 24 ve 36 ay vadeli olarak kullanabileceğiniz Yapı Kredi bayram kredileri vade sayısına ve tutarına göre faiz oranları değişmektedir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.