Yeni Haberler
recent

İş Bankası İnternet Şifresi Alma

İş Bankası İnternet Şifre Alma
Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile artık bankacılık işlemleri de daha kolay ve daha az uğraşsız olarak gerçekleştirilebilmektedir. İnternet bankacılığı sayesinde kredi başvurusu ve kullanımı, eft ve havale gibi para transferleri, vadesiz, vadeli hesap açabilme ve bunun gibi birçok işlemi yapabilmekteyiz. 

Fakat hız ve kolaylık bankacılık sektöründe güvenlik önlemlerini de beraberinde getirmektedir. Söz konusu para olduğundan dolayı da bankacılık sektörü güvenlik koridorunu çok sıkı tutmaktadır. Bu yazımızda bankacılık işlemlerinde bize kolaylık sağlayan İş Bankası İnternet Bankacılığı nasıl şifre alınır? anlattık...

İş Bankası Türkiye'de en çok müşterisi olan bankalardan bir tanesidir. İş Bankası internet şubesi şifresi almak için ilk olarak İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bundan sonra ise İş Bankası resmi sitesine girip, bireysel müşteri seçeneğini tıklayarak sayfanın alt tarafında bulunan şifre kısmını seçtikten sonra sistem sizden kişisel bilgilerinizi isteyecektir. 

T.C kimlik numaranız veya müşteri numaranız ile telefon numaranızı girdikten sonra size telefonunuza gelen sms onay kodunu ekrandaki ilgili bölüme yazarak şifrenizi belirleyebilirsiniz. Son aşamada şifre belirlerken sizden kart bilgilerinin isteneceğini unutmayınız.


Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.