Yeni Haberler
recent

En Yüksek Getiri Potansiyeli Taşıyan 5 Bayilik

en çok para kazandıran bayilikler
Türkiye'de bayilik veren firma sayısı çok hızlı bir biçimde büyükmekte. Ayrıca bu pazara yeni oyuncular da katılmakta. Yatırımcılar ve girişimciler için çok avantajlı şartları olan bazı bayilik veren ve kazanç potansiyeli yüksek, en çok talep edilen bayilikleri sizin için düzenledik...
1- Tab Gıda
Türkiye'deki en büyük bayilik veren firmalardan olan Tab Gıda Sbarro, Burger King, Popeyes ve Arbys'in master franchise haklarını alan Tab Gıda işletmeciye reklam, insan kaynakları, lojistik, kalite kontrol, eğitim gibi destek hizmetleri vermektedir. Ayrıca net ciro üzerinden %13 katkı payı alınmaktadır.

2- Subway
Sandviç zinciri markası olan Subway en çok talep edilen bayiliklerden olmaya başlamış durumda. Türkiye'de 5 adet bölge temsilciliği bulunmaktadır. Franchise giriş bedeli 7500 Euro olan Subway'in bütün bölge temsilcilikleri ABD'de bulunan ofisiyle bağlantılı olarak çalışmaktadır.

3- Tavuk Dünyası
Hızlı bir marka gelişimi yaşayan Tavuk Dünyası bayi adaylarından yoğun ilgi görmektedir. Yurtdışında da şubeler açılması planlanıyor. Oldukça yüksek getiri potansiyeli bulunan bir bayilik seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

4- Remax
1997 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren ABD kökenli gayrimenkul satışına aracılık eden bir şirket olan doğu illerinde ofis sayısını arttırmayı planlıyor ve bayilik kriterlerinde bunu göz önüne alıyor.

5- Bimeks
Sürekli ödeme sistemi bulunmayan Bimeks bayilik sisteminde stok riskinin bulunmaması çok avantajlı bir franchise seçeneği olmasını sağlıyor. Farklı bir franchise sistemi bulunan Bimeks'te satın alma kotası veya zorunlu mal alımı gibi zorunluluklar bulunmamaktadır.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.