Yeni Haberler
recent

DenizBank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

denizbank ihtiyaç kredisi hesaplama
DenizBank ihtiyaç kredisi ile evlilik, eğitim, borç kapatma gibi tüm nakit ihtiyaçlarınızı ve masraflarınızı karşılayabilirsiniz. En uygun kredi faiz oranları ile karşınıza çıkan Denizbank ihtiyaç kredisi hesaplamalarını buradan öğrenebilirsiniz. DenizBank kredi türlerine göre müşterilerine birçok avantajlı fırsat sunmaktadır. Düşük dosya masrafı ve faiz oranı bulunan ihtiyaç kredisini 36 aya kadar kullanabilirsiniz. Denizbank Web'de Kredi ile internet üzerinden anından başvuru yapabilir, başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından kredinizi anında kullanabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade sayısı ile değişiklik göstermektedir. İşte düşük faizli en çok tercih edilen Denizbank ihtiyaç kredileri;

Denizbank 5 Bin TL 12 Ay İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Web'de kredi ile 5000 TL için 12 vadede eşit ödemeli krediyi kullanmak isteyenler için kredi faiz oranı 1,74'tür. Aylık ödeme tutarı 478 TL ve kredi maliyeti 5,733 TL'dir. Herhangi bir sigorta masrafı bulunmamaktadır.

10 Bin TL 24 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Denizbank'ın en çok tercih edilen kredisi ile yüzde 1,84 faiz oranı ile 10000 TL nakit ihtiyacınızı 24 ay vade ile kullanabilirsiniz. Sigorta ücreti bulunmayan bu kredide aylık ödeme tutarınız 544 TL ve toplam maliyet 13,055 TL'dir.

15 Bin TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Hesaplama
İnternet üzerinden kullanabileceğiniz Denizbank ihtiyaç kredisinde faiz oranı 1,84 ve aylık geri ödeme tutarı 611 TL'dir. Kredi toplam maliyeti ise 22,009 TL. Sigorta masrafı bulunmamaktadır.

5 Bin TL 24 Ay İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Eşit ödeme planı ile 24 ay vadede 5 Bin TL kredinizi Web'de kredi ile hemen kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi faiz oranı 1,84 ve kredi hesaplaması ise aylık ödeme miktarı 272 TL ve toplam maliyet 6,527 TL'dir.

9 Bin TL 24 Ay İhtiyaç Kredisi Hesaplama
Herhangi bir sigorta masrafı bulunmayan bu kredide aylık ödeme tutarı 490 TL. Toplam kredi maliyeti 11,749 TL'dir.

İhtiyaç kredilerine Web'de Kredi ile internetten başvurabilirsiniz. 55 Bin TL'ye kadar 36 aya vade ile kredinizi kolayca kullanabilirsiniz. Kredi hesaplamanın ardından başvurunuz için gerekli belgeleri ve şartları sağlamalısınız.

DenizBank İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

1. Nüfus cüzdanı 
2. İkamet Belgesi
3. Gelir Belgesi

Gelir belgesi ;
- Emekliler için emekli maaşı hesap cüzdanı, 
- Çiftçiler için arazi tapu örnekleri, çiftçilik belgesi,
- Özel sektör çalışanları ve memurlar için bordro,
- Şirket ortakları ve serbest çalışanlar için vergi tablosu, ticaret sicil gazetesi, bilanço ve gelir tablosu,
- Kira geliri olanlar için ise tapu belgesi ve kira bankadan yatıyorsa bunu kanıtlayan banka hesap hareket dokümanı.

Bunların dışında kredi almanızı etkileyen birinci dereceden önem arz eden koşullardan biri de kredi notudur. Düşük kredi notuna sahip kişilere bankalar çok daha zor kredi kullandırmaktadırlar. Siz de kredi notu sorgulama işlemi yaptıktan sonra başvurunuzu yapmalısınız.Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.