Yeni Haberler
recent

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu
Akbank gelişen teknoloji ile birlikte artık ihtiyaç kredisini internet üzerinden kullandırıyor. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte bankalar internet şubelerine daha çok ağırlık vermiş durumda. Fakat bazı müşteriler bunu pek güvenli bulmamaktadır. 

Bankaların internet şubelerinde söz konusu para olduğundan dolayı pek çok güvenlik önlemi alınmıştır. Akbank internet şubesinden ihtiyaç kredinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank'da kredi kullanmanız çok daha kolay hale gelmiş durumdadır. Pek çok yöntem ile ihtiyaç krediniz hesabınıza geçebilir. Akbank kredi başvurusu yapabileceğiniz kanallar; SMS ile, web kredi, Akbank direkt kredi, Kredi ekspres hattı, İnternet bankacılığı. Atm ve şubelerden kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Gördüğünüz gibi pek çok kanaldan başvuru gerçekleştirilebilir.

SMS ile kredi

Sms kredi ile 4425'e Kredi boşluk vatandaşlık numarası yazılarak gönderebilir ve ne kadar kredi alabileceğiniz öğrenebilirsiniz.

Kredi ekspres hattı

Kredi ekspres hattı ile uzmanlar sizi aramakta ve kredi başvurunuzu hemen alıp, kredi onayınız verilmektedir. Akbank Direkt kredi için buradan bilgi alabilirsiniz.

Web Kredi

Akbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu internetten de yapabilirsiniz. Kredi cevabınız telefonunuza gelmektedir.

Atm Kredi

Akbank Atm'lerinden günün istediğiniz saati ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Atm menüsünden ihtiyaç kredisi seçilerek cep telefonu numaranızı girerek kredi onayınızı alabilirsiniz.

Dilerseniz Akbank şubelerinden de uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank müşterisi iseniz 15 Bin TL'ye kadar internetten kredinizi çekebilirsiniz. Müşteri değilseniz gelir belgeniz ve nüfus cüzdanınız ile Akbank şubelerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmalısınız.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.