Yeni Haberler
recent

Akbank Bayram Kredisi

Akbank Bayram Kredisi
Bilindiği gibi bankalar bayram kredisi kampanyaları ile müşterilerinin bayramlarda oluşan masraflarını karşılamak için nakit desteği sağlamaktadır. Akbank bayram kredisi ile siz de bayram gelmeden ihtiyaçlarınızı karşılayın. 

Akbank bayram kredisini 12 ay vade ve 1,05 faiz oranı ile kullanabilirsiniz. 10 Bin TL'ye kadar kullanabileceğiniz bu kredi de aylık taksit ödemeniz 900 TL olmaktadır. Ayrıca faiz oranı olan 1,05 ile kredinin toplam maliyeti 10,840 TL olmaktadır. 12 ay vadenin üstünde talep ettiğiniz krediler ise bayram kredisi altında değil ihtiyaç kredisi kapsamında değerlendirilmekte ve faiz oranları değişmektedir.

Akbank bayram kredisini 5 Bin TL olarak çekmek isteyen bir kişinin ise aylık kredi taksidi ödeme tutarı ise 1,05 faiz oranı ile 450 TL'ye denk gelmektedir. Ayrıca toplam maliyeti 5,420 TL olmaktadır.

Eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt ile yapacağınız kredi başvurularınız aynı gün içinde hesabınıza aktarılmaktadır. İnternet üzerinden başvurularınızda kişisel bilgileriniz güncel olarak bankada kayıtlı ise şubeye gitmeye gerek kalmadan kredinizi hesabınızdan çekebilirsiniz.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.