Yeni Haberler
recent

Ziraat Bankası Personel Alımları Ne Zaman? -2016

Ziraat Personel alımları
Ziraat Bankası bu yıl personel alımı yapacak. Bankaların birçoğu 2016 yılında personel alımı yapacağını açıklamıştı. Peki, Ziraat Bankası personel alımını ne zaman yapacak? Personel alım şartları neler olacak? 
Ziraat Bankası Türkiye'nin tüm şubelerine personel alacak. Ziraat Katılım Bankası'na yapılacak alımla birlikte Başbakan yardımcısı Babacan'ın açıklamasına göre bu sene için 20 Ziraat Katılım Bankası şubesi açılacak. Yaklaşık olarak 2 bin kişi Ziraat Bankası personel sınavı ile seçilerek göreve gelecek. Ayrıca web üzerinden personel alım ilanları inceleyerek personel alım şartları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Personel Sınavı Şartları

18 yaşından büyük, yabancı uyruklu kişiler için ülkemizde çalışma izni olanlar ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olanlar, Erkek adaylar için askerlik görevini erteletmiş veya tamamlamış olanlar, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş ve bankacılık sektöründe en az bir yıllık tecrübesi olan kişiler Ziraat Katılım Bankası personel sınavına girebilirler. Sınavda başarılı olmanız sonucunda size geri dönüş sağlanacaktır.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.