Yeni Haberler
recent

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Şifre Belirleme

Yapı Kredi Bankası müşteri iseniz ve internet bankacılığı kullanmak ve yararlanmak istiyorsanız şifre almanız gerekmektedir. Yeni şifre almak istiyorsanız veya şifrenizi değiştirmek istiyorsanız farklı seçeneklerle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Beş farklı yöntem ile Yapı Kredi internet bankacılığı şifrenizi belirleyebilirsiniz.


1. İnternetten


Yapı Kredi internet şubesi sayfasına girerek şifremi al/şifremi unuttum menüsünü kullanarak şifrenizi belirleyebilirsiniz. Şifre belirleme işleminden sonra kullanıcı kodu veya T.C kimlik numaranız ile internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

2. Mobilden

Şifrenizi Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulaması aracılığı ile de alabilirsiniz. Mobil uygulamaya giriş yaparak şifremi al/şifremi unuttum menüsüne girip bilgileri doldurarak internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

3. ATM'den

Atm'den şifre belirlemek için kartınızı taktıktan sonra kullanıcı-başvuru işlemleri menüsünden internet-mobil şube-yeni şifre adımlarını izleyerek şifrenizi belirleyebilirsiniz.

4. Çağrı Merkezinden

Yapı Kredi Bankası'nda kayıtlı cep telefonu numaranız var ise çağrı merkezinden şifre belirleyebilirsiniz. Cep telefonu numaranız kayıtlı değilse Atm aracılığıyla numaranızı kayıt edebilirsiniz.

5. Şubeden

En yakın Yapı Kredi şubesine giderek T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre ile internet bankacılığını kullanabilirsiniz.


Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.