Yeni Haberler
recent

Yapı Kredi Esnek Hesap Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yapı Kredi esnek hesap bir kredili mevduat ürünüdür. Kredili mevduat hesabı kısa dönemde kullanıldığında avantajlı yönleri olan bir üründür. Acil nakite ihtiyacımız olduğunda özel limit ve faizler ile esnek hesap kullanılabilir. Fakat genel olarak kredili mevduat hesabı kısa vadede sorununuzu çözebilse de uzun vadede faiz oranlarından dolayı size olumsuz olarak geri dönebilir.
Çünkü bu hesapta borcunuzu kapatana kadar günlük faiz işlemektedir. Kredili mevduat hesabıyla ilgili daha ayrıntılı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.


Yapı Kredi Esnek Hesap Özellikleri

Hesabınızda yeterli miktarda paranız bulunmadığında esnek hesap açtırıp adınıza tanımlı limitiniz dahilinde nakit kullanabilirsiniz. Esnek hesap ile fatura ödeme, nakit çekimi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Esnek Hesap Faizi

Faiz ödemelerinizi sizin belirleyebildiğiniz plana göre aylık veya 3 aylık şeklinde yapabilirsiniz. Borcunuzu bir dahaki dönemin sonuna kadar ödemeniz gereklidir.

Esnek Hesaba Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi müşterisi iseniz bireysel internet bankacılığından veya atm'den başvuru yapabilirsiniz. Müşterisi değilseniz gelir belgeniz ve nüfus cüzdan fotokopisi ile şubelerden başvuruda bulunmalısınız.

Esnek Hesap Limiti

Esnek hesap limiti aylık gelirinize göre değişmekte olup buna göre size bir limit belirlenmektedir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.