Yeni Haberler
recent

Kredi Notu Ücretsiz Öğrenilebilir Mi?

Kredi Notu Ücretsiz Öğrenilebilir Mi?


Kredi notu öğrenme uygulamasıyla daha yeni tanışmış olmamıza rağmen çok kısa sürede birçok kurum size kredi veya kredili bir ürün verirken sizin kredi notunuza bakarak sizin ödemenizi zamanında yapıp yapmayacağınıza karar verebiliyor. Bireysel Kredi Notu Öğrenme

Kredi notu sorgulama hizmetini ülkemizde KKB vermektedir. Fakat kredi notu sorgulama işlemini bankalar ve cep telefonu operatörleri de artık yapmaktadır. Cep telefonu operatörleri genelde faturanız üstüne alacağınız bir cep telefonu veya benzer bir ürün için kredi notunuzu zaten kendisi öğrenmektedir. İstediğiniz takdirde siz de operatörünüze sorgulama talebi vererek kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. 

Kredi notunuzu ücretsiz öğrenebileceğiniz ücretsiz bir platform daha bulunmamaktadır. Belki ilerleyen zamanlarda bankalar ürünlerinin kullanımına karşılık bu tarz hizmetler vermeye başlayabilir. Fakat kredi notunuzu öğrenirken internetteki resmi sitelerin veya cep operatörlerinden birinin kullanılması bilgilerinizin güvenliği açısından çok önemlidir. 

İlk defa kredi notunuzu öğreniyorsanız BKM express aracılığıyla 1 TL, bundan sonra sorgulayacağınız kredi notu Findeks.com'da 4 TL ile ücretlendirilmektedir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.