Yeni Haberler
recent

Kazançlı Çıkmak İçin Almanız Gereken 5 Franchise Seçeneği

Bayilik Veren Firmalar
Kazançlı iş fikirleri arayan ve genelde karlı iş kurma hayalleri olan kişiler için kar etmemenin zor olduğu 5 firmayı araştırdık. Genel olarak bir işyeri açmak her zaman risklidir. Müşteri potansiyeli oluşmamış bir sektöre veya sayı olarak rakibi çok olan bir pazara girmek iyi sonuçlar getirmeyecektir.
Bu yazımızda geçen firmalardan franchise alarak hem pazar payı yüksek bir iş yeri sahibi olmuş olursunuz hem de yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. İşte Franchise almanız gereken 5 firma..

1- Bimeks


Bimeks bayilik şartları


Daha yeni yeni bayilik veren Bimeks, mutlaka düşünülmesi gereken bir seçenek. Teknoloji ürünleri pazarında yer alan ve ciddi rakipleri olmasına karşın pazarda söz sahibi olan bir firma.

2- English Home


english home bayilik fırsatları
Ev dekarosyonu ve ev tekstil sektöründe yer alan English Home tüm Türkiye çapında büyümeye devam ediyor. Uygun fiyat ve kaliteli ürün satışı sunan bu firmanın Türkiye'de 200'ü aşkın mağazası bulunmaktadır. Ev tekstil sektörü sizin için kazançlı bir pazar olabilir.

3- Watsons


watsons franchise şartları
Kozmetik ürünleri mağazaları sayısı Türkiye'de her gün daha da artan Watsons franchise modeli ile gerçekten ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Kadınlara hitap eden sektörlerin hiçbir zaman kazançsız çıkmayacağı bir gerçek.

4- Gratis
Gratis Bayilik Nasıl Alınır?
Kozmetik sektöründe yer alan Gratis, yukarıda bahsettiğimiz Watsons'ın rakibi konumundadır. Pazar payında iyi bir yer tutmuş olan Gratis sizin için kazançlı bir kapı olabilir.

5- Madame Coco


madame coco franchise bedeli
Ülkemize hızlı bir giriş yapmış olan Madame Coco Türkiye'de hızla yayılmaktadır. Franchise bedeli çok yüksek meblağları bulmayan firmanın bayiliğini alabilmek için belli kriterleri sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Yukarıda saydığımız firmaların herbirinin franchise şartları farklılık göstermektedir ve franchise bedelleri değişmektedir. Fakat hepsi sektörlerinde lider konumda veya pazarda söz sahibi konumundadır. 
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.