Yeni Haberler
recent

Az Sermaye İle 7 Karlı İş Fikri

Hayallerinizdeki hayata şimdiki işinizle sahip olamayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Sermayeniz olmadığı için yeni fikirleri değerlendiremiyor musunuz? Geleceğin kazançlı iş fikirlerini topladığımız yazımızda sizin için gerekenler az sermaye ve küçük bir takım araştırmalar olacaktır. Saydığımız iş fikirleri için bazılarında bir takım özelliklerin sizde mevcut olması gerekmekte. Bazılarında ise piyasa araştırmasından sonra hemen başlanabilecek niteliktedir. Peki, az sermaye ile yapılabilecek
kazançlı iş fikirleri nelerdir?

1- Çocuk Atölyeleri AçmakSon zamanlarda daha da popüler olan bu iş kolunda, çocukların eskisi gibi dışarıda vakit geçirememesi, baba ve annenin aynı zamanda iş hayatında bulunması gibi etkenler çocuk aktivite merkezlerinin gelişmesinde önemli rol oynamıştır. Aileler bu atölyelere çocuklarını bırakarak hem çocuklarının kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor hem de rahatlıkla işlerini halletmiş oluyorlar.

2- Oto Yıkama Dükkanı AçmakGünümüzde hemen herkesin aracının olması ve bu araçların bakıma ve temizliğe ihtiyacının olması sonucunda oto yıkama dükkanları yüksek kazanç vaat eden iş kollarından. Yüksek sermayeli dükkan açılabileceği gibi düşük sermaye ile de oto yıkama dükkanı açılabilir. Önemli olan nokta dükkanınızı açacağınız yeri akıllıca seçmeniz olacaktır.

3- Güzellik Salonu AçmakKadınların yoğun bir şekilde rağbet gösterdiği güzellik salonu açma fikrinde gösterdiğiniz hizmetin kalitesine göre kazanacağınız miktarda değişmekle birlikte düşük bir sermaye ile bile açsanız kazanç sağlayabileceğiniz bir iş.

4- Etüt MerkeziEğitimcilerin dikkatini çeken bu alanda etüt merkezi açmak bol kazançlı bir iş olabilir. Öğrencilerin okuldan sonra destek amacıyla gittiği etüt merkezi, her anne baba çocuğunun iyi bir eğitim alabilmesi için gidilmesi gereken bir yer olarak düşünmekte. Bu yüzden etüt merkezi açarak karlı bir işe yatırım yaptığınıza emin olabilirsiniz.

5- Pilates Ve Yoga SalonuHayatın stresini azaltmak için insanlar sürekli pilates ve yoga salonlarının kapısını çalmakta. Günümüzde çok popüler olan ve popülerliğini kaybetmeyecek bir iş olan yoga ve pilates salonunu açmak için eğitmenlik sertifikanızın olması gerekmektedir. Fakat çok fazla bir harcama gerekmeyen pilates ve yoga salonları karlı bir iş fikri olabilir.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.