Yeni Haberler
recent

Araç Kredisi Faiz Oranları Karşılaştırma

Yeni araç alacak kişilerin bankaların araç kredisi faiz oranlarını hesaplaması ve karşılaştırması gereklidir. Her bankanın farklı taşıt kredisi kriterleri mevcuttur. Kullanılan kredinin tutarına ve vadesine göre bankaların faiz oranları değişmektedir. Ayrıca satın alınmak istenen aracın sıfır km veya 2.el olması da oranları farklılaştırmaktadır. 


Türkiye'de hemen hemen her banka taşıt kredisi vermektedir. Vade sayısı ise 48 ay ile sınırlandırılmıştır. Düşük faiz oranlarının yanında dosya masrafına da tüketicilerin dikkat etmesi gerekmektedir. Araç kredilerini incelerken düşük faiz ve düşük dosya masrafı olan krediyi seçmelidirler.


VakıfBank Taşıt Kredisi


Şu an için araç kredisi faiz oranı en düşük olan VakıfBank'tır. Kuruluş yıl dönümüne özel olarak 48 ay vade için %1,19 oranında bir faiz ile taşıt kredisi vermektedir.


Akbank Taşıt Kredisi

Akbank da uygun faiz oranlarıyla araç kredisi kullandıran bankalar arasındadır. %1,30 faiz oranı ve 48 ay vade ile 0 km aracınıza sahip olabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Farklı kredi paketlerinde ve araç kredisi kullanımlarına uygun faizler veren Garanti Bankası 0 km araç kredisi için %1,35 faiz oranı uygulamaktadır.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.