Yeni Haberler
recent

YAPI KREDİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR?

YAPI KREDİ 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ALINIR?

Eğitim giderleriniz, borçlarınız veya herhangi bir gereksiniminiz için Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisi 10 bin TL için düşük faizle yüzde 1,34 ile kullanma imkanınız var. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler diğer bankalara göre daha düşük faiz oranı imkanı sunan Yapı Kredi İhtiyaç kredisi için internet
üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilirler. İnternet şubesinden başvurularda krediniz anında hesabınıza geçmektedir. Aynı zamanda Yapı Kredi internet bankası kullanıcısı iseniz, ön onaylı kredi limitiniz hesabınıza tanımlanabilir.

Eğer Yapı Kredi müşterisi iseniz, İnternet şubesini kullanarak adınıza tanımlı kredi tutarınız mevcut ise başvuru yapmadan direk olarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi 10 bin TL ihtiyaç kredisi ödemelerinizi 36 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. Kredinizi isterseniz şubelerden başvurarak aynı gün içinde yapabilirsiniz. Kredinizi kullanmadan önce kredi notunuzu kontrol ederek notunuzu öğrenmelisiniz. Günümüzde kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar azalmaktadır. Kredi notunuz düşük ise, notunuzu mutlaka yükseltmeye çalışmalısınız.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.