Yeni Haberler
recent

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR

EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR 2015 


Kolay kredi veren bankalar konumuzda; uygun faizle anında kredi veren kuruluşları sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle bu yazı sadece çalışan kişileri değil öğrencileri de ilgilendiriyor. Acil olarak paraya herhangi bir zamanda ihtiyaç duyabiliriz. Böyle durumlarda hızlı bir biçimde kredi bulabilmek önemlidir. Finansal şirketleri ve kurumları iyi araştırarak ve faiz oranlarını  karşılaştırarak kendimize uygun kredi seçeneklerini bulabiliriz. Ayrıca bazı bankalar gelir belgesiz, kefilsiz, sıfır veya düşük faiz fırsatlarıyla uygun krediler verebiliyorlar. Bankalar bazı zamanlarda özel kampanyalarla kredi fırsatları sunuyorlar. Önemli olan burada kolay kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olmaktır. Çalışanların kredi alma şansları yüksek olsa da zaman zaman öğrenci başvuruları da kabul edilmektedir. Öğrenci olanların başvurularında kredi notu önemlidir. Daha önce hiç kredi kartı kullanmamış veya kredi almamış öğrencilerin kredi notları düşük olabilir. Çünkü bankalarla ilişkisi olmadığı için bankaların onlar hakkında bir bilgisi yoktur. Kredi notunu arttırma yöntemleri konusunda yakın zamanda bir yazımız daha olacak.Sigortalı bir işte çalışanlarda tıpkı öğrenciler gibi hangi bankadan kredi almalıyım gibi soruların cevabını merak etmektedir. Bunun için kapsamlı bir araştırma yapmak gerekiyor.Her bankanın faiz oranları birbirinden farklı. Kimi banka anında kredi verirken kimi banka sizi haftalarca bekletebilir. Gelir belgesi ve kefil isteyen bankalar olduğu gibi, buna ihtiyaç duymayan bankalar da vardır. 
Kolay Kredi Veren Bankalar 
Bazı bankalar kredi başvurusunda bulunurken sizden çeşitli belgeler isteyebilir. Örnek olarak çalışan iseniz gelir belgesi, emekli iseniz emeklilik belgesi, kiraya vermiş olduğunuz bir ev varsa kira vergisi, çiftçi iseniz çiftçi belgesi, şirket sahibi iseniz şirket belgeleridir. Bireysel, konut, ihtiyaç, eğitim ,araba. tatil, tüketici gibi kredi taleplerinizde sizden bu belgeleri isteyebilirler. Bunun dışında bankaların web siteleri üzerinden hızlı bir şekilde krediye başvurabilirsiniz. Bunun dışında yine cepten SMS ile başvuru yapmanızda mümkün. 
Finansbank: 

Finansbank kefilsiz, gelir belgesiz, dosya masrafsız hızlı kredi vermektedir. Başvurunuzu sadece TC kimlik bilgileriniz ile yapabilirsiniz. Bunun dışında eğer adres kayıt sisteminde adres bilginiz güncel değil ise güncellemenizi tavsiye ederim. gelir belgesi sadece ön onay alınamaması durumunda gerekli oluyor. SMS haricinde kredinize finansbank internet şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. 

ING Bank:

ING Bank da müşteri potansiyelini arttırmak için sürekli yeni kampanyalar düzenlemektedir. Acil kredi ihtiyacınız varsa düşük faiz oranları ile bu bankaya başvurabilirsiniz. Ayrıca ING Bank teknosa ile anlaşarak almak istediğiniz teknolojik ürürnü ING Bank'ın kredileri ile alabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden başvuruda bulunmak istiyorsanız ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank :

Denizbank ihtiyaca göre hızlı,uygun,kolay krediler vermektedir.55 bin TL ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredinizi Denizbank'tan alabilirsiniz.Faiz ve maliyet oranlarını internet şubesinden öğrenebilirsiniz.Ayrıca TC kimlik numaranızla SMS yoluyla da kredi başvurusnda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası :

Garanti bankası müşterisiyseniz e-kredi sistemiyle kredinizi internet şubesinden alabilirsiniz.Bireysel ihtiyaç kredinizi en hızlı şekilde ve şubeye gitmeden kullanabilirsiniz.Garanti Bankası müşterisi olmasınız dahi internet şubesinden kredi başvurusunda bulunabilir ve yine internet şubesinden faiz ve maliyet tablosunu inceleyebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız bankalar dışında belirli zamanlarda çeşitli kampanyalarla cazip kredi veren bankalar da var.Bunlar arasında Yapı Kredi,İş Bankası gibi bankalar mevcut.Buradan güncel kampanyaları sizlere duyurmaya çalışacağım.Görmüş olduğunuz gibi çalışana veya öğrenciye kolay ve hızlı kredi veren birçok banka var.Öğrenci olsanız dahi kolay kredi verebilecek bankalar var.Önemli olan yeterli bilgiye sahip olmak ve öğrenciler için öğrenci belgesiyle şubeden başvurmanın çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum.
Can Bayram

Can Bayram

Blogger tarafından desteklenmektedir.